Saturday 10 April

Time: GMT+2

-------------------------------------------------------------------------------

Greece Super League - Volos Vs Panetolikos - 13:00

Greece Super League - Smyrnis Vs OFI Crete - 15:15

Greece Super League - Atromitos Vs AEL Larissa - 17:30

Mexico Primera Division - Atlas Vs Leon - 23:00

Mexico Primera Division - Cruz Azul Vs Guadalajara - 01:00

Mexico Primera Division - Tigres UANL Vs America - 03:05

Channel 1

-------------------------------------------------------------------------------

English Premier League - Man. City Vs Leeds - 12:30

English Premier League - Liverpool Vs Aston Villa - 15:00

English Premier League - Crystal Palace Vs Chelsea - 17:30

Colombia Primera Division - Medellin Vs Alianza Petrolera - 21:30

Colombia Primera Division - Jaguares de Cordoba Vs America de Cali - 23:40

Colombia Primera Division - Cali Vs Nacional - 02:00

Channel 2

-------------------------------------------------------------------------------

Spain Primera Division - Getafe Vs Cadiz - 13:00

Spain Primera Division - Athletic Vs Alaves - 15:15

Spain Primera Division - Eibar Vs Levanrte - 17:30

Spain Primera Division - Real Madrid Vs Barcelona - 20:00

NBA - Cavaliers Vs Raptors - 00:30

Channel 3

-------------------------------------------------------------------------------

France Ligue 1 - Strasbourg Vs PSG - 16:00

France Ligue 1 - Montpellier Vs Marseille - 20:00

NBA - Nets Vs Lakers - 01:30

Channel 4

-------------------------------------------------------------------------------

German 2 Bundesliga - Aue Vs St. Pauli - 12:00

German Bundesliga - Bayern Munich Vs Union Berlin - 14:30

German Bundesliga - Stuttgart Vs Borussia Dortmund - 17:30

NBA - Jazz Vs Kings - 02:00

Channel 5

-------------------------------------------------------------------------------

German 2 Bundesliga - Dusseldorf Vs Karlsruher - 12:00

German Bundesliga - Eintracht Frankfurt Vs Wolfsburg - 14:30

NBA - Thunder Vs 76ers - 02:00

Channel 6

-------------------------------------------------------------------------------

German 2 Bundesliga - Kiel Vs Regensburg - 12:00

German Bundesliga - Hertha Vs B. M'gladbach - 14:30

NBA - Suns Vs Wizards - 03:00

Channel 7

-------------------------------------------------------------------------------

German 2 Bundesliga - Paderborn Vs Bochum - 12:00

German Bundesliga - Werder Bremen Vs Leipzig - 14:30

NBA - Warriors Vs Rockets - 03:00

Channel 8

-------------------------------------------------------------------------------

Belgium Pro League - Cercle Brugge Vs Leuven - 15:15

Belgium Pro League - Mechelen Vs Waregem - 17:30

Belgium Pro League - Gent Vs Charleroi - 19:45

NBA - Trail Blazers Vs Pistons - 03:00

Channel 9

-------------------------------------------------------------------------------

Croatia 1 HNL - Gorica Vs Varazdin - 16:00

Croatia 1 HNL - Sibenik Vs Rijeka - 18:05

Channel 10

-------------------------------------------------------------------------------

Czech Republic 1 Liga - Jablonec Vs Zlin - 13:00

Czech Republic 1 Liga - Ostrava Vs Opava - 15:00

Czech Republic 1 Liga - Slovacko Vs Liberec - 17:30

Channel 11

-------------------------------------------------------------------------------

Czech Republic 1 Liga - Karvina Vs Plzen - 13:00

Netherlands Eredivisie - Heracles Vs Willem II - 17:45

Netherlands Eredivisie - Zwolle Vs Twente - 20:00

Channel 12

-------------------------------------------------------------------------------

Czech Republic 1 Liga - Pribram Vs Sigma - 13:00

Netherlands Eredivisie - AZ Alkmaar Vs Sparta - 19:00

Channel 13

-------------------------------------------------------------------------------

Netherlands Eredivisie - Sittard Vs Emmen - 19:00

Channel 14

-------------------------------------------------------------------------------

Poland Ekstraklasa - Pogon Vs Plock - 14:00

Poland Ekstraklasa - Warta Vs Stal - 16:30

Poland Ekstraklasa - Slask Vs Lechia - 19:00

Channel 15

-------------------------------------------------------------------------------

Russia Premier League - Khimki Vs Tambov - 12:00

Russia Premier League - UFA Vs Akhmat Grozny - 14:30

Russia Premier League - Rostov Vs Rubin Kazan - 17:00

Channel 16

-------------------------------------------------------------------------------

Turkish Super Lig - Rizespor Vs Trabzonspor - 14:00

Turkish Super Lig - Galatasaray Vs karagumruk - 17:00

Channel 17

-------------------------------------------------------------------------------

UFC Fight Night - Preliminaries - 17:00

UFC Fight Night - Till Vs Vettori - 20:00

Channel 18

-------------------------------------------------------------------------------

Italy Serie A - Spezia Vs Crotone - 14:00

Italy Serie A - Parma Vs Milan - 17:00

Italy Serie A - Udinese Vs Torino - 19:45

Channel 19

-------------------------------------------------------------------------------

Portugal Primeira Liga - Maritimo Vs Farense - 15:00

Ecuador Liga Pro - Ind. del Valle Vs U. Catolica - 18:15

Ecuador Liga Pro - Macara Vs 9 de Octubre - 20:30

Ecuador Liga Pro - Emelec Vs LDU Quito - 23:00

Channel 20

-------------------------------------------------------------------------------

Portugal Primeira Liga - Boavista Vs Rio Ave - 15:30

Portugal Primeira Liga - Tondela Vs Porto - 18:00

Portugal Primeira Liga - Ferreira Vs Benfica - 20:30

Channel 21

-------------------------------------------------------------------------------

Argentina Superliga - Godoy Cruz Vs Arsenal de Sarandi - 18:00

Argentina Superliga - Estudiantes LP Vs Aldovisi - 20:15

Argentina Superliga - Defensa y Justicia Vs Talleres - 22:30

Argentina Superliga - Racing Vs Independiente - 01:00

Channel 22

-------------------------------------------------------------------------------